Kim jesteśmy

 

“Mercury Engineering Polska jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania inżynierskie w realizacji inwestycji budowlanych. Uczestniczymy w kontraktach budowlanych na terenie całego kraju, jak również poza granicami (m in. W Szwecji, Holandii, Niemczech, Francji). Lokalizacja naszych oddziałów w Warszawie, Poznaniu
i Wrocławiu umożliwiła nam rozwinięcie sieci lokalnych partnerów i optymalne, zindywidualizowane podejście do klienta.

Jesteśmy częścią Grupy Mercury, która założona została w 1972 roku w Irlandii. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1999 roku, a oddział w Polsce został zarejestrowany w 2001 roku. W tym czasie z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad 300 projektów. Możemy poszczycić się wieloletnią współpracą z największymi firmami budowlanymi w kraju oraz renomowanymi klientami instytucjonalnymi i komercyjnymi.

Mercury jest jedną z nielicznych firm na rynku, świadczących tak szeroki zakres usług w branży instalacyjnej. Obejmuje on analizy wykonalności, projektowanie, wykonawstwo instalacji mechanicznych, elektrycznych, niskoprądowych i IT oraz systemy ochrony przeciwpożarowej. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, wykorzystujących swoje kompetencje w kompleksowym zarządzaniu kontraktami. Bazujemy na własnym zespole projektowym. Działając w ramach Grupy Mercury, tworzymy możliwości transferu wiedzy i doświadczenia poprzez staże naszych pracowników na budowach realizowanych przez inne oddziały jak i programy rozpowszechniające w ramach Grupy najnowszą wiedzę i trendy inżynierskie.”

Jacek Stodulski

Dyrektor Generalny